Pohádky online v češtině

Prasátko Pepa

Prasátko Peppa je animovaný seriál určený primárně dětem předškolního věku. Tento animovaný seriál si u nás i ve světě získal na velké oblibě a to nejen díky tomu, že příběhy prasátka Peppa a její rodiny jsou zajímavé a hlavně zábavné, i díky tomu že jsou místy naučné.

Prasátko Peppa a její rodina totiž zažívají nejen mnoho dobrodružství, ale i zábavy a společně podnikají výlety, například do lunaparku, na dětská hřiště nebo jezdí pravidelně k babičce a dědečkovi.

Rodinu prasátka tvoří maminka s tatínkem a bratr Tom.

Prasátko Peppa

Prasátko Peppa je ústřední postavou celé série jednotlivých pohádek o něm a jeho rodině. Peppě jsou 4 roky, má mladšího brášku a nejlepší kamarádkou je roztomilá ovečka Zuzanka. Peppa nosí dlouhé červené šaty, černé botičky a tvrdohlavá. Peppa je roztomilá, hodná a rodiče to s ní mají někdy pořádně těžké.

Prasátko Tom

Prasátko Tom je mladší bratříček Peppy, právě jsou mu pouhé 2 roky. Tom hodně pláče a to hlavně tehdy, když není po jeho a něco se mu nelíbí. Největším jeho kamarádem je dinosaurus, kterému nikdo neřekne jinak, než Pan Dinosaurus. Jeho oblečením jsou černé botičky a světle modrá košile.

Maminka

Mamince obou prasátek je právě 25 let. Vždy nosí oranžové šaty – s výjimkou dílů, kdy dostává dárky, a černé boty. Maminka je velmi pečlivá, dělá si často starosti o Peppu, Toma i o tatínka a je velmi spravedlivá. Maminka ráda chodí s kamarádkami na čaj a jejími rodiči jsou v seriálu Babička a Dědeček Prasátka.

Tatínek

Tatínek je otcem Peppy, Toma  a manželem maminky. Často si děti dělají srandu z jeho tlustého bříška, které je opravdu velké. Tatínek má hnědý knírek a nosí brýle, černé boty a modrou košili. Tatínkovi je 25 let a pracuje jako matematik. Je velmi chytrý a často s dětmi jezdí na výlety novým autem.

 

Na nové příběhy Prasátka Pepiny a její rodiny se můžete podívat v následujícím videu.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pohádky Prasátko Pepina a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.