Pohádky online v češtině

Měsíční archív: Říjen 2014

Prasátko Peppa – Na pláži

Taky rádi jezdíte k moři? Milujete houpání se ve vlnách a samozřejmě hraní si na písku přímo na pláži? Peppa a její bratr Tom na tom rozhodně nejsou jinak a společně s rodiči se v tomto díle vydají právě na pláž, kde si užijí spoustu zábavy a radosti.

Navíc se v tomto díle dokonale prověří Peppova paměť a nakonec na pláži téměř zapomenou i tatínka, kterého zahrabaly děti do písku.

Prasátko Peppa  a díl Na pláži patří mezi jedny z nejlepších a tak neváhejte, podívejte se právě teď!  (Celý příspěvek…)

Vložil Youtube Prasátko Pepa česky | Štítek , , | Zanechat komentář

Prasátko Peppa – Tajemství

Každý z nás má nějaké tajemství a Peppa není rozhodně výjimkou. A dokonce ani její rodina v tomto případě nezůstává pozadu.

Maminka totiž jednoho dne přijde za Peppou a dá jí krabičku, ve které je schováno tajemství. A aby nezáviděl ani bratr Tom, dostane taky jednu krabičku, ve které je schováno tajemství, respektive dárek.

Kromě toho, maminka peče vynikající koláčky, které si na konci dílu celá rodina společně vychutná.

Co ale Peppa a její bratr Tom od maminky v krabičce dostali? Podívejte se sami!  (Celý příspěvek…)

Vložil Youtube Prasátko Pepa česky | Štítek , , | Zanechat komentář

Prasátko Peppa – Nové auto

Tatínek a maminka pořídili rodině nové auto a jak už tomu tak vždy bývá, Peppa a její bratr Tom jsou z nového auta doslova nadšení.

Auto ale není zase tak nové, jak na první pohled vypadá a po několika metrech se začne ozývat podivný zvuk.

Auto přestává jet a tak musí rodina do servisu.

Tam jim bude zapůjčeno nové, modré a krásné auto, které má navíc i několik různých knoflíků. (Celý příspěvek…)

Vložil Youtube Prasátko Pepa česky | Štítek , , | Zanechat komentář

Prasátko Peppa – Maminčiny narozeniny

Maminka má narozeniny!

Prasátko Peppa, její bratříček Tom a jejich tatínek se tak společně rozhodli, že připraví mamince obrovské překvapení. Maminčin den proto začne snídaní do postele, odpočinkem a dokonce na návštěvu přijede i babička s dědečkem.

Prasátko Peppa a její rodina tak nakonec připraví mamince narozeninový dort se svíčkami, nezapomenou ani na dárky, které maminku hrozně potěší.

Co ale maminka nakonec od tatínka a prasátek dostane, na to už se budete muset podívat sami.  (Celý příspěvek…)

Vložil Youtube Prasátko Pepa česky | Štítek , , | Zanechat komentář

Prasátko Peppa – Lunapark

Prasátko Peppa se v tomto díle vydá do Lunaparku plného zábavy, dovádění na atrakcích a samozřejmě zážitků, kterých máte s prasátkem už určitě hodně.

V Lunaparku pochopitelně nemůžete chybět ani vy. Prasátko Peppa se opět vydává na cestu za zábavou společně se svou rodinou, bratrem Tomem, maminkou a tatínkem. Peppa se bude snažit společně s maminkou vyhrát co největší množství plyšových medvídků a dalších hraček, ale vyrazí společně i na ruské kolo a další atrakce, které jsou pořádně adrenalinové.  (Celý příspěvek…)

Vložil Youtube Prasátko Pepa česky | Štítek , , | Zanechat komentář

Prasátko Peppa – Dům na stromě

Prasátko Peppa zažívá na každé své cestě nebo na výletě mnoho dobrodružství a zábavy.

Ani v tomto případě se tak Peppa, její bratr Tom a dokonce ani rodiče nebudou nudit. Vyrazí totiž na výlet k babičce a dědečkovi na oběd, kteří pro Peppu nachystali překvapení.

Dům na stromě. Dědeček pro Peppu a jejího bratříčka Toma vyrobil malý domek na stromě, který Peppu a jeho rodinu tak zaujme, že se od něj neodtrhnou za žádných okolností. Tedy jen do doby, než babička dopeče vynikající koláčky.  (Celý příspěvek…)

Vložil Youtube Prasátko Pepa česky | Štítek , , | Zanechat komentář

Peppa Pig Solitaire

Karetní hry jsou odjakživa oblíbené a to nejen mezi dospělými, ale i mezi dětmi, které prozatím nedorostly do školního věku.

Zajisté si velmi dobře pamatujete klasickou karetní hru Solitaire, která je ve své online podobě velmi zábavná a díky ní si můžete částečně procvičit paměť i postřeh a vnímání. Stejně je tomu pochopitelně i u dětí, které si v tomto případě mohou zahrát karetní hru Solitaire v podobě prasátka Peppa.

Prasátko Peppa přináší oblíbenou karetní hru Solitaire bez časového limitu, který je u většiny karetních her nastaven.

Děti si tak bez problémů mohou hrát karty, bez toho aniž by hra po několika minutách skončila nebo by dostaly málo bodů.

Velmi zajímavé jsou i různé obrázky prasátka Peppa, které se nachází prakticky na každé druhé herní kartě (Celý příspěvek…)

Vložil Prasátko Pepa hry pro dívky | Štítek , , | Zanechat komentář

Peppa Pig Tetris

Určitě si pamatujete velmi populární hru Tetris, která byla ve své době skutečně velmi oblíbená a to jak mezi staršími hráči, tak i mezi těmi mladšími. V tomto případě je ale Tetris Peppa Pig hrou určenou primárně pro předškolní a školní děti, které si chtějí zdokonalit svůj postřeh.

Ačkoli by se totiž mohlo zdát, že skládání kostiček je velmi jednoduché, děti se u této hry mohou skutečně zapotit. Stihnou kostičky správně poskládat do doby, než spadnou na zem? Podaří se kostku správně otočit? Vyzkoušejte a uvidíte!

Kostky je nutné na sebe skládat tak, jak jdou po sobě a navíc tak, aby do sebe dokonale zapadaly. Ideálně, pokud budou kostky postupně tvořit několik ucelených řad, kde nevzniknou žádné mezery nebo odstupky.

Každou padající kostku si proto dobře prohlédněte a otočte ji co nejdřív tak, jak potřebujete.  (Celý příspěvek…)

Vložil Prasátko Pepa hry pro dívky | Štítek , , | Zanechat komentář

Peppa Pig – New House Decor

Prasátko si právě koupilo zcela nový dům! A jak už tomu u nových domů bývá, musí se i pěkně zařídit pokud jde o nábytek a různé dekorace. Peppa Pig – New House Decor je hra vhodná hlavně pro menší děti, které ale dobře vědí, co a kam doma patří. Peppovi věci jsou totiž poházené všude po domě, nic zde nemá své místo a to ani schody do patra, dokonce ani nábytek. Pomůžete Peppovi s jeho nesnadným úkolem?

Všechny nastěhované věci a nábytek jsou poházené po době. Jak ale správně určit jejich místo? Všechno necháváme jen a jen na vás, vaší fantazii a samozřejmě vkusu. Chcete Peppovu ložnici dole v patře nebo naopak v patře prvním?

Kam pověsíte obrázky a kam dáte Peppovi stolek se sedačkami? To všechno opravdu záleží jen a jen na vás. Snažte se ale, aby byl Peppův domeček co možná nejprostornější a vkusně zařízený. Fantazii se přeci jen meze nekladou.  (Celý příspěvek…)

Vložil Prasátko Pepa hry pro dívky | Štítek , , | Zanechat komentář

Peppa Pig Bejeweled

Série velmi oblíbených online her Peppa Pig přináší jednu z dalších velmi populárních her Peppa Pig Bejeweled.

A ačkoli jsou online hry Peppa Pig určeny hlavně pro menší děti, které si v nich ihned najdou zalíbení, na své si v tomto případě mohou přijít i děti starší. Hru, kde se sbírají diamanty stejných barev, totiž určitě velmi dobře znáte. Tak se do toho sbírání pusťte!

Jak již bylo řečeno, vašim úkolem bude sbírat diamanty stejných barevných kombinací. Pokud je to možné, snažte se vyrušit vždy co největší množství diamantů stejných barev. Volit je možné jak diamanty naskládané vodorovně, ale i svisle (Celý příspěvek…)

Vložil Prasátko Pepa hry pro dívky | Štítek , , | Zanechat komentář